“Uzak durun” uyarıları umurlarında değil! Yunus Emre ödülünü Aleyna ile paylaşınca…

Survivor All Star'da Aleyna ve Yunus Emre'nin dostluğu zaman zaman farklı yorumlanıyor. Öyle ki Yunus Emre'nin eşi bu duruma üzüldü ve ilk iletişimde kocasını “Aleyna'dan uzak dur” diyerek uyardı.

Geçtiğimiz günlerde Aleyna'nın annesi şöyle demişti: “Yunus Emre'den uzak dur!” Mesajı verdi ama kızı yazışmalarda ne diyeceğini bilemedi.

“Hepsi arkadaşım” cevabının ardından Aleyna ve Yunus Emre yeniden gündeme geldi. Müzayede oyununda pasta alan Yunus Emre, pastasını Aleyna ile paylaştı.

hhhh

Durumun farkına varan Acun Ilıcalı, “Yemek paylaşımı olmadı, beraberlikle döndünüz” dedi. Aleyna cevap verdi: “Öyle bir şey söylenmedi.”

EVET
Acun Ilıcalı'nın şu sözleri sırasında ikilinin gülümsemeleri dikkat çekti: “Ekip olarak yemek vermedik, arkadaşlarla paylaşım yok, geri alıyorsunuz, sonra tek başınıza yiyebiliyorsunuz.”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Arayı kapattılar!  İşte 1 milyonun sahibiArayı kapattılar! İşte 1 milyonun sahibi
Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Sarnıç, paylaşılan videonun ardından intihara teşebbüs etti: Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Sarnıç, paylaşılan videonun ardından intihara kalkıştı: “Olmadı, artık dayanacak gücüm kalmadı”
Tatilde birlikte vakit geçirdiler!  Pozları beğeni topladıTatilde birlikte vakit geçirdiler! Pozları beğeni topladı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir