Tatilin son gününde trafik tıkandı! Kapatılan kavşakta muhteşem görüntüler: Tamponu tampona kaydırdılar

9 günlük tatilin son günü. Hafta sonu tatilciler yollara çıkarken, otoyollarda kilometrelerce araç trafiği oluşmaya başladı. “Kilit kavşak” Kırıkkale'de trafik yoğunluğu drone ile yukarıdan gözlemlendi.

BAYRAMIN SON GÜNÜNDE TRAFİK ENGELLENDİ

Antalya, Muğla ve Denizli ilçelerinden 9 günlük tatilden dönen vatandaşlar yoğun trafiğe neden oldu. Antalya-Denizli istikametinde 2 kilometrelik yol çalışmaları sırasında tek şeritte ilerleyen trafik drone ile yukarıdan gözlemlendi.

d21fb7a1-0f04-4c10-b720-8907b1a059c6

Yoğunluğun akşam saatlerine kadar devam etmesi beklenirken, yol ekipleri yol güzergahında kontrollerini sürdürüyor. Denizli İl Emniyet Müdürlüğü, Aydın-İzmir istikametine gideceklere alternatif güzergah olarak Tavas İlçesi üzerinden geçen Karacasu Yolu'nu kullanmalarını önerdi.

dd40015a-2deb-449d-a384-070a5c754c8b

TAMPONDAN TAMPONA GELİŞTİLER

Ramazan Bayramını memleketlerinde ve tatil yerlerinde geçiren vatandaşlar, dönüş için bir kez daha sokaklara akın etti. 43 ilin ulaşım güzergahında “anahtar nokta” olan Kırıkkale'de dün trafik sıkışıklığı yaşandı. Kırıkkale-Ankara Otoyolu'nda trafik durma noktasına gelirken, Kırıkkale-Kayseri Otoyolu'nda trafiğin sorunsuz aktığı gözlendi. Bazı yol parkurlarında araçlar tampondan tampona hareket etti.

AW182040_02

HAVADAN GÖRÜNEN “ANAHTAR KAVŞAĞI”

Araç trafiğinin yoğun olduğu “anahtar kavşak” drone ile yukarıdan gözlemlendi. Yahşihan ile Elmadağ ilçeleri arasındaki güzergahta kilometrelerce araç kuyruğu oluştu. Araç yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde trafik ekipleri yoğun bir şekilde çalışıyor. Maddi hasarlı trafik kazaları nedeniyle trafik akışı zaman zaman yavaşlıyor.

AW182040_03

AW182040_04

İSTANBUL'DA ÖNLEMLER ALINDI

İstanbul'da Ramazan Bayramı tatilinden dönüş nedeniyle trafikte yaşanabilecek olası olumsuzlukların önüne geçmek için İçişleri Bakanlığı tarafından açıklanan bazı önlemler uygulanmaya başlandı.

Vatandaşların dönüşünde kent içi trafiğin olumsuz etkilenmemesi için saat 05.00'ten itibaren kamyon, treyler, çekici, tanker ve ağır araçların kente girişi engellendi.

Ağır araçların kente girişine yarın saat 05.00'ten itibaren yeniden izin verilecek.

AW182040_05

AW182040_07

(İHA-AA)Bu içerik Hazar Saygın tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Bursa'da yangın!  Ekipler seferber olduBursa'da yangın! Ekipler seferber oldu
Az bir miktar para değil, yazıkAz bir miktar para değil, yazık
Karısı ve metresi gözaltında... "500 bin TL'ye tetikçi kiraladılar"Eşi ve sevgilisi gözaltında… “500 bin TL'ye kiralık katil tuttular”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir