“Sorunlarını çok iyi tespit ettik” – Son Dakika Türkiye, Cumhuriyet'in Ege Haberleri

Resmi olmayan sonuçlara göre Uşak Belediye Başkanı seçilen Özkan Yalım, şunları söyledi: “Uşak'ta tarihi bir farkla seçimleri kazanacağımızı bildiriyordum. Peki nasıl oldu? Önce ekibimizle ciddi bir şekilde, kararlılıkla, istekle çalıştık. Yani Uşak'ın ciddi sorunları vardı, “Bu sorunları çok iyi tespit ettik, çok iyi anlattık” dedi.

Yayınlanma: 02.04.2024 – 11:51

Abo Ol

Google Haberleri

Resmi olmayan sonuçlara göre Uşak'ın yeni belediye başkanı CHP'li Özkan Yalım oldu. Üç dönem CHP Uşak milletvekili olarak görev yapan Özkan Yalım oyların yüzde 40,89'unu alırken, AKP belediye başkan adayı Mehmet Çakın ise yüzde 24,31 oy aldı. Yalım, seçim sonuçlarının ardından vatandaşlarla sonuçları kutladı.

Özkan Yalım tüm vatandaşlara teşekkür ederek şunları söyledi: “Biliyorsunuz ben bu tarihi farkı 2-3 aydır söylüyorum. Yani özellikle çalışmalarımız sırasında Uşak'ta seçimleri tarihi bir farkla kazanacağımızı ilan ettim. Peki nasıl oldu? Öncelikle ekibimizle ciddi bir şekilde, azim ve istekle çalıştık. Yani Uşak'ın ciddi sorunları vardı, bu sorunları çok iyi tespit ettik, çok iyi anlattık. Üç dönem milletvekili olduğum için Uşak'taki tüm sorunların farkındaydım. Bu nedenle bu sorunları dile getirdik ve sorun giderme planlarımızı açıkladık. Vatandaşlarımız da bize gerekli desteği verdi, böylece tarihi bir farklılık ortaya çıktı ama en önemli sebep çalışmak ve vatandaşlarımıza dokunmak. Vatandaşlarımızın çabalarımızın bizi ödüllendirdiğini ortaya koyduk” dedi.

Cumhuriyet Tatil otel rezervasyonu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir