MHP Lideri Devlet Bahçeli'den “Anneler Günü” mesajı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Anneler Günü” dolayısıyla sosyal medyada paylaştığı mesajda, annelerin şefkat ve metanetin göstergesi olduğunu belirterek, şunları söyledi: “Doğumla ölüm arasında, tıpkı bir bebek gibi, ileri geri pek çok yol vardır. Durmaksızın, pek çok iniş ve çıkışlarla devam eden sarkaç Her insanın farklı bir geçmişine sahne olan bu fani hayatın gerçek anlamı ve genel ahlaki düşüncesi, Annelerimizin muhterem varoluşunda ve muhteşem haysiyetinde saklıdır. karşılıksız sevginin yanı sıra şefkat ve metanetin simgesi, sabrın ve sağduyunun simgesidir.

Annelerin acılarının, kırgınlıklarının dünyanın hüznü olduğunu kaydeden Bahçeli, şöyle konuştu: “Onları üzmeyelim, üzmeyelim, asla yüzümüzü onlara çevirmeyelim. Annelerin hayattaki ilk ışığımız olduğunu biliyoruz. İlk nefesimizle son nefesimiz arasındaki ilk sıcaklığımız, ilk güvenliğimiz, güneşimiz ve gülümüz, fedakarlığın nişanesi olan annelerimizin nimetlerine şükrediyoruz.” Buna layık olabilmek ümidiyle, ülkemize sağlıklı bir ömür diliyorum. Hayatta olan annelerimize şifalar, tedavileri devam edenlere şifalar, vefat eden annelerimize de Allah'tan rahmet diliyorum. Başta şehit annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü'nü canı gönülden kutluyor, sonsuz saygılarımı sunuyorum.

(DHA)Bu içerik Şahin Alp tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Araç konvoyu böyle görüntülendi!  Minibüsün detayları dikkat çektiAraç konvoyu böyle görüntülendi! Minibüsün detayları dikkat çekti
Hastaneden dönerken korkunç kaza: Pencereden atladıHastaneden dönerken korkunç kaza: Pencereden atladı
CHP Lideri Özel'den Anneler Günü mesajıCHP Lideri Özel'den Anneler Günü mesajı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir