Metin Akpınar ile kızı arasında barış yok! Neden 'yoksulluk' belgesi aldığını ilk kez açıkladı.

Usta oyuncu Metin Akpınar'ın yıllar sonra ortaya çıkan kızı, babasına 11 milyon liralık dava açtı. Bu durumda sakinlik yok. Metin Akpınar, aldığı yoksulluk belgesi için bu kez kızına dava açtı.

Duygu Nebioğlu, neden yoksulluk belgesi aldığını Kanal D Haber'e anlattı. Detaylar burada…

“ÇALIŞAMADIĞIM İÇİN ALDIM”

“Beni çok kızdırdılar. Ne yazık ki kazanan kartları oynayacaklar… Hukuk savaşına dönüştü. Ödemem gereken bir vergi vardı. Çalışamadığım için gelirim yok. Bu yüzden aldım. müdürlükten alınan yoksulluk belgesinin iptalini istiyorlar, Metin Akpınar tarafı istiyor.

Duygu Nebioğlu, o yoksulluk belgesini Metin Akpınar'a açılan maddi ve manevi tazminat nedeniyle aldığını söyledi. Nebioğlu, kendisine tazminat miktarını soran gazeteciye şu yanıtı verdi:

“1 MİLYON LİRA MALİ ZARAR VE 10 MİLYON LİRA İSTİYORUZ”

“Bu benim üzüntümü, acımı, hoşnutsuzluğumu karşılayacak bir meblağ değil. Bana 1 milyon lira maddi tazminat, 10 milyon lira manevi tazminat verdiler, 200 bin lira da vergi istediler. Çünkü ben ailemin ödemesini istemiyorum ve babam şu anda sağlık sorunları yaşıyor ve kanser hastası, ailemi düşünmüyorum, gerekliydi, bu yüzden o yoksulluk belgesini aldım.

Akpınar Cephesi ayrıca yoksulluk belgesinin iptali için 38 sayfalık bir dilekçe yazdı.

Nebioğlu bu dilekçeye ilişkin şunları söyledi: “Zaten hem bana, hem de anneme karşı 38 sayfalık bir dilekçe yazmışlar, dolayısıyla inanılmaz baskı ve saldırılar var.” dedi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Hayatta kalan Aleyna'nın annesinden uyarı geldi! "Yunus Emre'den uzak durun!"Hayatta kalan Aleyna'nın annesinden uyarı geldi! “Yunus Emre'den uzak durun!”
Final yaklaşırken bomba ayrımı!Final yaklaşırken bomba ayrımı!
Kızılcık Şerbeti'nin Nilay'ı Feyza Civelek, tarzıyla Cannes'da adından söz ettirdi! "Çok kalitesizsin"Kızılcık Şerbeti'nin Nilay'ı Feyza Civelek, tarzıyla Cannes'da adından söz ettirdi! “Çok kalitesizsin”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir