Kaya Sabancı'ya saldırı! Kaza sonrası ilk açıklama: “Orada ölebilirdim”

Bodrum'daki Mardarin Oteli'nin sahibi Vedat Aşçı, anlaşmazlık yaşadığı Kaya Sabancı ile otelin restoranında buluştu. 72 yaşındaki Sabancı, Aşçı'nın saldırısına uğradı ve darp edildi. Kazanın ardından hastaneye kaldırılan Sabancı, taburcu olduktan sonra ifade verdi.

Bosslar Dünyası haberinde yer alan bilgiye göre, hastaneden çıktıktan sonra açıklama yapan Kaya Sabancı, şunları söyledi: “Bunlar sokak haydutları değil, zengin haydutlardır. “Vurulduk” dedi.

1

OLAYI ANLATTI

Sabancı, yaşadığı korku dolu anları şu ifadelerle anlattı:

“Restoranın açılışına gittiğimde yanındaki kişiye 'Merhaba Mustafa' dedim. Vedat Aşçı beni görünce 'Buraya mı geldin?' dedi. Dedi ve gözüme yumruk attı. Yumruktan sonra yere düştüm, kimse yardıma gelmedi. Daha sonra akşam zaten davet edilmiştim, kapıya gitmem daha büyük bir hakaret olurdu. Ben. Ama bana böyle bir emir vermiş olsaydı, dönüp içeri girmezdim.”

2

“Orada ölebilirdim”

Kaya Sabancı: “Gözümün altındaki damarda çatlak var. Elmacık kemiğimde kırık var, 2-3 gün sonra ameliyat olacağım. Peki ya 72 yaşında olsaydın, 25 yaşında bir genci dövüyor olsaydın? Bunlara ne gerek var? “Orada ölebilirdim.” dedi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Elinde kitapla tıraş oldu!  O durum yaşandıElinde kitapla tıraş oldu! O durum yaşandı
Eski eşi bilgi sahibi oldu!  Kurtlar Vadisi'nin yıldızı olduğu ortaya çıktı...Eski eşi bilgi sahibi oldu! Kurtlar Vadisi'nin yıldızı olduğu ortaya çıktı…
Set aniden durdu!  Ödeme krizi tazminatı talep etmek sıcak bir konu haline geldi!  Açıklama geldiSet aniden durdu! Ödeme krizi tazminatı talep etmek sıcak bir konu haline geldi! Açıklama geldi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir