Kalçasını yaptırdığını itiraf etti! Melek Mosso'ya kulaklarını yaptırması söylendiğinde… kendini tutamadı.

Son döneminde başarılı bir çıkış yakalayan isimlerden Melek Mosso'nun estetik ameliyat olduğu haberi sıradanlaştı. Daha önce de ufak rötuşlar yaptırdığını söyleyen Mosso, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda kalça dolgusu yaptırdığını itiraf etti.

Son dönemde imajını değiştiren ve saç rengini değiştiren Melek Mosso, Eser Yenenler'in YouTube programına konuk oldu.

'KULAĞIMA BAKIYORLAR'

Estetik konusunda ise: “Herkes kulaklarıma takıntılı. 10 dakikada düzeltebilirler, çok güzel olacak diye mesaj alıyorum. Arkadaşlar kulaklarımı seviyorum ve yaptırmayacağım. ” dedi.

2 taşındı

“Asla bir terminatöre dönüşmeyeceğim”

Kulaklarından memnun olduğunu iddia eden Melek Mosso, “Bir de hep yazıyorlar, çok paran var, şimdi yaptır şu kulakları. Hayatımda asla yapmayacağım tek şey kulaklarım, o yüzden kendinizi kulaklarınıza verin.” Ben de buna katılıyorum, estetiğe karşı değilim ama asla bir sonlandırıcıya dönüşmem vs. ” dedi.

3 taşındı

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yunanistan'daki tatillerini birbiri ardına paylaştı!  Bikini üstü çok küçük  Yunanistan'daki tatillerini birbiri ardına paylaştı! Bikini üstü çok küçük
Annesinin izinde!  Genç model, pozlarıyla ortalığı karıştırdıAnnesinin izinde! Genç model, pozlarıyla ortalığı karıştırdı
Artık rap performansıyla günün gündeminde!  Artık rap performansıyla günün gündeminde! “Sesi çok güzeldi”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir