Fatih Terim'in kızı Buse Terim boşandıktan sonra ayrıldı

Teknik direktör Fatih Terim'in kızı Buse Terim, geçtiğimiz günlerde evliliğini tek seansta noktalamıştı. Boşanmanın ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Buse Terim, “Uzlaşma yoluyla çözemeyeceğimizi anladığımız anlaşmazlıklar nedeniyle evliliğimizi bitirme kararı aldık. Evliliğimizin hediyesi kızlarımız her zaman bizim olacak. Önceliğimiz. Bu zorlu geçiş sürecinde başta çocuklarımız olmak üzere ailemizin mahremiyetine gösterdiğiniz hassasiyet için şimdiden teşekkür ederiz.”

İş adamı olduğu kadar influencer da olan Buse Terim, bu açıklamanın ardından tamamen sessiz kaldı ve hiçbir şey paylaşmadı.

Ekran görüntüsü

Terim bu kez sessizliği sosyal medya hesabından bozdu.

Bavulunu hazırladığını açıklayan Buse Terim, iş amacıyla yurt dışına çıkacağını söyledi. Nereye gideceğini takipçilerinin tahmin etmesini isteyen Terim, seçeneklere aşıkların şehri Paris'i, şarabın başkenti Colmar'ı ve son olarak da Milano'yu ekledi.

Buse Terim daha sonra Colmar'a poz verdi.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Konserleri iptal edildi... Melek Mosso'dan seçim sonrası muhteşem paylaşım! Konserleri iptal edildi… Melek Mosso'dan seçim sonrası muhteşem paylaşım!
Pınar Saka'dan Sema'ya bomba sözler!  Bu görüntülerin yayınlanmadığı ortaya çıktı.Pınar Saka'dan Sema'ya bomba sözler! Bu görüntülerin yayınlanmadığı ortaya çıktı.
Emre Aşık'ın eski eşinden Yunus Emre'nin eşine sert sözler! "Fuhuş, şantaj..."Emre Aşık'ın eski eşinden Yunus Emre'nin eşine sert sözler! “Fuhuş, şantaj…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir