CHP ile Yılmaz Özdil arasındaki tartışma büyüyor: “Yerinizi bilin!” – Son dakika siyasi haberler

Gazeteci Yılmaz Özdil, AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşme CHP Genel Başkanı Özgür ÖzelSert ifadelerle eleştirdi. Özel, şahit olduğu canlı yayında Özdil hakkında şunları söyledi: “Kutuplaşma atmosferinden beslenenler var. Normal siyasi ortamda kendilerine yer olmadığını düşünenler var. Mesela bir adam video hazırlıyor.” Geçmişte “Bidon Kafa” diye köşe yazısı yazan bir arkadaşımın, seçimin ertesi günü suyu kesilip 'Gel' diyen arkadaşının bana yönelik hırsı nedir? Haydi tank kafaları, siz bu hükümeti seçtiniz, şimdi gidin ve suya girin.'

Özdil, sosyal medya hesabından şunları söyledi: “Özgür Özel, bu iftirayı sana yedireceğim. Milletvekili olduğum yıllarda bana 'Yılmaz kardeşim' diyen Özgür Özel, neden çıktığını anlattı ve bana şunları söyledi: şimdi de iftira attı… Gözlüğünü çıkardın ama gözlerine koyacağım.”

TARTIŞMA BÜYÜYOR

“Özdil ile Özel arasındaki tartışmaya partililer de dahil oldu. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Deniz Yücel, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: “Sözünü yerim” gibi bir üslup kullanmak için kişinin bilincini kaybetmiş olması gerekir. CHP Genel Başkanı Sayın Özgür Özel'e küfür mü, hakaret mi etti… Yılmaz Özdil, yıllardır Atatürkçü, cumhuriyetçi, laik fikir ve duyguları istismar ederken mahalle kabadayısı olarak eleştiriliyor. İktidara oy veren halk, iktidarın kutuplaştırma ve bölme politikasını körüklediniz, merak etmeyin, size rağmen iktidara geleceğiz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir