Candan kardeşlerin annesi Umut Candan, kızlarını gözyaşlarıyla anlattı! “O kadar bitkin ki, o kadar hasta ki konuşamıyor!” Nihal Candan'ın kocasına böyle derdi

Nihal ve Bahar Candan kardeşler lüks hayatlarını sosyal medyada sergilemeleriyle ünlüydü. Geçtiğimiz yıl influencerlara yönelik düzenlenen operasyonlara iki kardeş de dahil olmuştu. Ucuz araba vaadiyle çok sayıda kişiyi dolandıran bir şebekeyle birlikte hareket ettiği iddia edilen Candan kardeşler, 14 Kasım 2023'te yakalanıp 16 Kasım'da tutuklanmıştı.

İki kardeş Silivri'deki Marmara Cezaevi'ne gönderildi. Nihal Candan tutuklanmasını protesto etmek için cezaevinde yemek yemeyi bıraktı. Bir süre sonra Nihal Candan'ın yeme alışkanlığı kötüleşti ve “anoreksiya nervoza” adı verilen hastalığa yakalandı.

37 kiloya kadar kaybettiği söylenen Nihal Candan'ın annesi Umut Candan, Show Haber'e konuştu. Kızlarının masum olduğunu belirten Umut Candan, cezaevindeki kızlarının durumunu anlattı.

Anne Candan; ''Çocuklarım masumdur. Çok kilo kaybetti. Her gittiğimizde ağlıyor. Bir an önce çocuklarıma kavuşmak istiyorum. Sürekli “Cennete gitmek istiyorum” diyordu. Tek duam sağlığına kavuşması. Çok yorgun, çok kötü. Konuşamıyorum''

UMUT CANDAN 2

Umut Candan, kızı Nihal'i aradı ve 'Lütfen akşam yemeği yiyin' dedi. “Sana bir şey olursa ne yapacağız?” dedi. Nihal Candan'ın sağlık durumuyla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kayınpederini çoğalttı

Nihal Candan'ın cezaevine girmeden 4 ay önce evlendiği ortaya çıkan eşine de azarladı. Damadı için “Aylardır kızımı ziyaret etmedi” diyen Umut Candan, “Senin sevginin yerini dolduramayız. Keşke gidip bana sarılsan” dedi.

NİHAL CANDAN'IN DÜĞÜNÜ

KARİYER PLANI DEĞİŞTİ

Umut Candan, Bahar'ın kariyer planını değiştirdiğini belirterek, şunları söyledi: 'Hukuk okumayı bıraktı. Bahar tıp okuyacak. Gelmeyecek. “Instagram işi bitti” dedi.

UMUT CANDANO

'SEÇİL ERZAN'LA…'

Seçil Erzan'la aynı koğuşta bulunan kardeşlerin Erzan'la anlaşamadığı ve bu durumdan şikayetçi olduğu ortaya çıktı.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Türkiye'yi terk etti!  Kurtlar Vadisi'nin yıldızı memleketine döndü!Türkiye'yi terk etti! Kurtlar Vadisi'nin yıldızı memleketine döndü!
Cem Yılmaz'dan Hasan Can Kaya'ya mesaj!  Meslektaşına hakaret ettiCem Yılmaz'dan Hasan Can Kaya'ya mesaj! Meslektaşına hakaret etti
Bir bomba isim daha!  Kadrodaki yakışıklı oyuncuBir bomba isim daha! Kadrodaki yakışıklı oyuncu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir