Burak Kızılhan: Milyonlarca kişinin beklediği görüntüler bunlardı

genişletmek

KAYNAKCnnturk.com

Ali Koç, F.Bahçe Olağan Genel Kurulu'nda yeniden başkan seçildi.

F.Bahçe Genel Sekreteri Burak Kızılhan, genel kurul toplantısının ardından bir açıklama yaptı.

“MİLYONLARCA KİŞİNİN BEKLEDİĞİ GÖRÜNTÜLERDİ”

Seçim sonuçlarının Fenerbahce adına hayırlı olmasını dileyerek konuşmasına başlayan Kızılhan, şunları söyledi: “Buraya gelerek, F.Bahçe'nin geleceği için oy veren tüm kongre üyelerimize teşekkür ediyorum. Sayın Başkanımız, Başkanımız Ali el ele; Kol kola çok güzel görüntüler verdiler. Milyonlarca kişinin beklediği görüntüler bunlardı. Geç oldu ama umarım bundan sonra sorun olmaz. “Bundan sonra düşmanlarımız F.Bahçe'ye karşı birlik olduğumuzda neler yapabileceğimizi göstereceğiz” dedi.

“ÇİFT PARTİ OLACAĞINI UMUTYORUZ”

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi final serisinde F.Bahçe Beko'nun yarın oynayacağı Anadolu Efes maçına değinen Kızılhan, şunları söyledi: “Aslında öyle oldu. İki kat kutlamayı umuyoruz. 2-0 öndeyiz. Kendi evimizde oynayacağız. Umarım iyi bir başlangıç ​​yapıp yeni döneme kupayla başlayabiliriz” dedi.

Kızılhan: “Fenerbahçe futbolda transferleri ne zaman açıklamaya başlayacak?” Şöyle bir soruya cevaben: “Ben hem yönetim kurulu üyesiyim hem de destekçisiyim. “Ben de bekliyorum, göreceğiz” diye cevap verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir