Oryantal Didem, Hadise'yi eleştiren Sevda Türküsev'e sert çıkıştı! Konuyu seks hayatına taşıdı!

Ünlü şarkıcı Hadise, şarkılarıyla, konserleriyle ve danslarıyla adından sıkça söz ettiriyor.

Her konserinde ve dans gösterisinde adından söz ettiren şarkıcı, bir konserinde kendisini yakından görüntüleyen kameramana şunları anlattı: “2024'te 'cezayı tekmeledi', 'hayır bu görünür', 'hayır' , selülitleri görünüyor'!” Bunlar hâlâ sende mi? Orada mı? Gösteri var, ses var, başka ne var? Evet, biraz selülitim var, umurumda değil!” dedi sertçe.

Sevda Türküsev, ünlü ismin hip dansına ilişkin şu yorumu yaptı: “Görünmek istediğin yerde çalışmışsın… Kalçalarını yanlara doğru sallayarak dans et! Zaten her şey ortada.”

sevdaaaaaaaa

“ÜLKEMİZİ İRAN GİBİ GÖRMEK İSTİYORUZ”

Doğulu Didem Kınalı, Sevda Türküsev'in sözlerine Hadise'yi destekleyerek tepki gösterdi. Ünlü oryantal, çektiği videoda şunları söyledi:

dideeeee

“Burası Türkiye Cumhuriyeti, herkes istediği kostümü giyip sahneye çıkabilir. Herkes başörtülü veya mini etek giyebilir. Hanımefendi gerçekten bu soruna kafayı takmış. Bence cinsel hayatında büyük bir sorun var. Muhtemelen ya çıplaklık sorunu var ya da kötü bir seks hayatı var. “Onlar da İran gibi bir ülkeyi görmek istiyorlar ama burası özgür bir ülke.”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İbrahim Tatlıses'in mirasına karar!  Oğluna verdiği 4 ev, araba ve daha fazlası... Tek tek sayın...İbrahim Tatlıses'in mirasına karar! Oğluna verdiği 4 ev, araba ve daha fazlası… Tek tek sayın…
Müge Anlı'ya anlattı! "Bu kadını seviyorum..."Müge Anlı'ya anlattı! “Bu kadını seviyorum…”
Yolda hastalandı!  Aceleyle hastaneye kaldırıldıYolda hastalandı! Aceleyle hastaneye kaldırıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir