Kobra Murat, yeğeninin doğum gününde para saçtı! Çocuğu itti… “Parayı çaldı”

“Kobra Murat” lakaplı Murat Divandis, yaptığı yatırım açıklamaları, evi ve servetiyle her zaman gündemde.

Eşinin sürekli altına yatırım yaptığı için kendisine kızdığını söyleyen Kobra Murat, daha önce şöyle demişti: “Ben trilyon dolarlık bir insanım. 2 kasa altınımız var. 18 kilo altınımız var. Eşim 'hayır' diyor” Artık altın kasası almayın.” Eşimin, benim ve çocuklarımın parası var. Kızıma dedim ki: “Çocuklarıma yazlık ve evler aldım. 18 evim ve 4 yazlığım var” dedi.

Kobra Murat bu kez yeğeni için düzenlediği doğum günü partisiyle adından söz ettirdi. Mynet ve Sayfa 2 haberine göre; Kobra Murat'ın düğün gibi bir kutlama sırasında saçtığı paralar dikkat çekti.

22

Bir çocuk yere saçılan parayı toplamak isteyince Kobra Murat ona kızdı ve ona engel oldu. O anlar sosyal medyada “Ne kötü davranış” denilerek eleştirildi.

“PARAYI ÇALDI”

Eleştirilerin ardından açıklama yapan Kobra Murat, şunları söyledi: “Ceylin Alanur'un doğum günü partisine ittiğim çocuk kuzenimin oğlu, teyzemin yeğeni. Grubun Edirne'deki orkestra sazının kazanacağı parayı 20 kez çaldı. Ben de arkadaşıma söyledim. kuzen: “Yapmayın, şerefsizler buraya para kazanmak için geldi, yerden hırsızlık yapmayın” Sahneyi reddetmek zorunda kaldım, özür dilerim canlarım. Dedi.

Ekran görüntüsü

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Eşiyle romantik poz! Eşiyle romantik poz! “Ne kadar güzel bir kadın”
Evgeny Grinko Harp Okulu'nu ağzına kadar doldururdu!Evgeny Grinko Harp Okulu'nu ağzına kadar doldururdu!
Tepki alan belgesel! Tepki alan belgesel! “Bu birçok açıdan iğrenç.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir