Kağıthane'de ölümden 2 saniye farkla kurtuldu – Son Dakika Türkiye Haberleri

Kaza, geçtiğimiz perşembe günü saat 19.00 sıralarında Harmantepe ilçesi Saray Sokak'ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Yusuf Lafcı, yokuş aşağı giderken kullandığı otomobilin kontrolünü henüz belirlenemeyen bir nedenle kaybetti.

Sokağın sonundaki cami duvarına çarpmamak için direksiyonu sola çeviren Lafcı, ara sokağa doğru ilerlemek istedi. Araç, sürücünün tüm çabalarına rağmen caminin önünde park halindeki otomobile çarptı.

Çarpmanın etkisiyle savrulan otomobil, arkadaşlarıyla birlikte kaldırımda sandalyede oturan bir kişiye çarptı. Kazada otomobilde seyahat eden kadın kolunu kırarken, sürücü ve kaldırımda oturan kişi ise hafif yaralandı.

2 SANİYEDE ÖLÜMDEN KURTULDU

Kazadan önce park halindeki bir otomobilin önünde kısa bir süre duran motosiklet sürücüsü, olası ölümden birkaç saniye farkla kıl payı kurtuldu. Kazaya neden olan aracın kontrolünü kaybetmesi sonucu otomobilin önünde bulunan motosiklet sürücüsü, kazaya 2 saniye kala yaptığı hareket sayesinde mucizevi bir şekilde kurtuldu.

Kaza sırasında kaldırımda yürüyen Ethem Kurukaya, şöyle konuştu: “Arkadaşlarla parktaydık. Daha sonra caminin önüne geldim. Aracın yukarıdan geldiğini, gaza bastığını gördüm. o an 'Ah hayır!' dedim. Ama kimsenin yaralanmaması bizi sevindirdi. Diğer arabada da bir sürücü ve iki kadın vardı, sanırım arkadaki kişinin kolu kırılmıştı. Kazanın nasıl meydana geldiğini anlayanlar, “Frene basıp basmadığını bilmiyoruz” dedi.

Kaza anı ve sonrasında yaşananlar çevredeki güvenlik kameralarına an be an yansıdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir