Jose Mourinho eski takımını azarladı: “Bana inansalardı oyun sürem uzatılırdı” – Son Dakika Spor Haberleri

Jose Mourinho, Old Trafford'daki ilk sezonunda Carabao Kupası'nı ve Avrupa Ligi'ni kazandı ve bir sonraki sezon Premier Lig'de ikinci oldu.

Ancak eski United CEO'su Ed Woodward ile zorlu bir çalışma ilişkisine katlandığını açıklayan Portekizli, kötü sonuçların ardından Aralık 2018'de görevden alındı.

“BU DÜZEYDE DESTEĞİ ALAMADIM”

Jose Mourinho, Ed Woodward'la hiçbir kişisel sorunu olmadığını söyledi. “Ed Woodward'la ilişkim iyiydi; kişisel olarak iyiydi. Ama profesyonel olarak en iyisi değildi.” dedi.

Mevcut teknik direktör Erik ten Hag ile aynı desteğe sahip olmadığını belirten Mourinho, şu sözlerle devam etti:

“Ben buyum. Ben bir futbol adamıyım. Ed farklı bir geçmişe sahip ve Ten Hag, Manchester United'da geçirdiği süre boyunca bende olmayan bir şeye sahip. O düzeyde bir desteğe sahip değildim. O düzeyde bir güvenim yoktu ve üzgündüm çünkü “Sürecin başında olduğumu, bana güvenseler ve deneyimlerime inansalardı her şeyin farklı olabileceğini hissettim. “

“5-6 YIL ÖNCE İSTEMEDİĞİM ŞEYLER HALA ORADA”

Manchester United'da görev yaptığı dönemde istemediği bazı oyuncuların hâlâ orada olduğunu söyleyen Jose Mourinho, cümlelerini şu sözlerle noktaladı:

“Beş ya da altı yıl önce hâlâ istemediğim bazı oyuncular var. Sanırım onlar, belli büyüklükteki bir kulüp için en iyi profesyonel profil olduğunu düşünmediğim şeyleri temsil ediyorlar. Ama elimden gelenin en iyisini yaptım. ” Orada çalışıyorum. Her zaman doğruyu söylerim. Manchester United'ın başarılı olmasını istiyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir