İbrahim Tatlıses'in filmlerinde figüranlık yapmıştı… Konuyla ilgili ilk açıklama Tatlıses'ten geldi

Ünlü oyuncu Metin Akpınar'ın biyolojik babası olduğunu mahkeme kararıyla kanıtlayan Duygu Nebioğlu, Müge Anlı'yla birlikte Tatlı Sert programına katılarak annesini aramaya başladı.

Almanya'da yaşadığı söylenen annesi Suphiye Orancı'nın 1980'li yıllarda filmlerde figüran olarak çalıştığı ortaya çıkarken, dört çocuğunu bıraktıktan sonra ortadan kaybolan Orancı'nın Almanya'ya gittiği ve orada bulunduğu iddia edildi. adını Sophia olarak değiştirdiğini ve iki çocuğu daha olduğunu söyledi.

müge suphiye

Orancı'nın diğer kızı Dilara'nın Türkiye'deyken, İbrahim Tatlıses'in Hülya Avşar'la başrolünü paylaştığı “Aşıksın” adlı filminde ve başrolünü oynadığı “Yorgun” adlı filmde figüranlık yaptığı ortaya çıktı. Seda Sayan'la birlikte.

“ÜRETİM SORUMLUDUR”

Orancı'nın, Tatlıses'in Perihan Savaş'la birlikte rol aldığı “Yalan” ve Mine Çayıroğlu'yla birlikte rol aldığı “Sarhoş” filmlerinde figüran olarak yer aldığı da belirlendi.

ibrahimmmmmtatlıses

Oda TV'nin haberine göre, Suphiye Orancı'nın filmlerinde rol alan İbrahim Tatlıses, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Hatırlamıyorum. Arka planda oldu ama hatırlamıyorum. Figüranlardan biri… Prodüksiyon ondan sorumlu. Ben yönetmen ve oyuncuyum. Kim olduklarını bilmiyorum.” getirdim. Yani bilmiyorum… “

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Reynmen'in müzik videosunda giydiği tişörtün fiyatı dudak uçuklattı!Reynmen'in müzik videosunda giydiği tişörtün fiyatı dudak uçuklattı!
Acil ameliyata alındı!  İşte son durum Acil ameliyata alındı! İşte son durum
Survivor'da cinsellik konusunu açıkça ele aldı!  Survivor'da cinsellik konusunu açıkça ele aldı! “Romantik ilişkiler…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir