Hülya Avşar, Kerimcan Durmaz'a özel hayatını açıkça sordu! Önce bozuldu, sonra sözleriyle sorunu çözdü! “Kim bilir kaç tane evli adam…”

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, videoları ve sosyal medya paylaşımlarıyla günün konuşulan konusu olmaya devam ediyor.

Yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren Durmaz, son aylarda imajını yeniledi. Sakal bırakan Durmaz'ın yeni imajı sosyal medyada gündem oldu.

Ünlü fenomen, geçtiğimiz günlerde Hülya Avşar'ın sunuculuğunu yaptığı YouTube'da yayınlanan “Bir Hülya Avşar Sohbeti” programına konuk olmuştu.

Durmaz programda şaşırtıcı açıklamalarda bulundu. Durmaz, “Bundan önce de kadınlardan hoşlanan bir insandım. Bunu sadece ifade eden ya da gösteren biri değildim.”

Avşar'ın 'Kadınlar seni nasıl beğendi?' diye sorulduğunda fenomen şu cevabı verdi: “Öyle görünmeme rağmen beğendiler Hülya Hanım.”

kerimcan2

“Beğendiğini SÖYLÜYORUM”

Bu yanıtın ardından Hülya Avşar, “Duygular karışık. Siz eşcinsel olarak bir kadından hoşlanabilirsiniz. Ya da evli bir erkek de eşcinselliğinizden hoşlanabilir.”

kerimcan11

Avşar, “Kim bilir kaç evli adam sana yaklaştı” deyince Kerimcan önce sinirlendi, ardından “Hoşuna gitti diyelim” diyerek cümleyi düzeltti.

Durmaz soruyu şöyle yanıtladı: “Olabilirdi, mutlaka oldu.”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Heyecanlı finalin perde arkası ortaya çıktı!  O görüntüler herkesi şaşırttıHeyecanlı finalin perde arkası ortaya çıktı! O görüntüler herkesi şaşırttı
Kızı babasına teslim edildi!  Avukatı açıkladıKızı babasına teslim edildi! Avukatı açıkladı
18 yaşındaki kızı paylaştı! 18 yaşındaki kızı paylaştı! “Sana benziyor”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir