“Gevşek ve baygın” dedi… Survivor finalinde Yasin Obuz, Hanzade Durmuş ile karşı karşıya geldi! gerginlik anları

Yasin Obuz'un Survivor All Star'dan elenmesinin ardından Survivor Ekstra sunucusu Hanzade Durmuş, kendisi hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Yayında Yasin'e “özgür ve baygın” diyen Hanzade, önce Yasin'in kardeşinden, ardından da Yasin'den sert tepkiler aldı.

SURVİVOR FİNALİNDE GERİLİM ANLARI

Survivor finalinin canlı yayınını izleyen Yasin, orada Hanzade ile tanıştı ve onunla yüzleşmek istedi. Yasin, Hanzade'nin yanına giderek hesap istedi ve o anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Yasin Obuz; “Şu anda beni arkadan sarsan ve bilincimi kaybettiğimi söyleyen bayanla birlikteyiz. Olayı anlatıp Hanzade'yi işaret etti.

'Açıklanacak bir şey yok'

Hanzade ise; 'Açıklanacak bir şey yok, arkanızı sıkmadım, 80 milyon kişinin önünde yorum yaptım. Bilinçsiz gibi görünen hareketleri olduğunu söyledim, bilinçsiz demedim. “Söylediğimin arkasındayım” dedi.

hanzade

Yasin aldığı cevaba daha da sinirlendi ve “Senin o masayı hak ettiğini düşünmüyorum. Sen, yaşlı amcan ve Furkan o masada olmayı hak etmiyorsun” dedi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Davetiye stili yeniden bir şey haline geldi!  Derin yarığını sürekli eliyle kapattıDavetiye stili yeniden bir şey haline geldi! Derin yarığını sürekli eliyle kapattı
Polat çiftinin davasında yeni gelişme!  Sıla Doğu ve Can Doğu'nun tahliyesine karar verildiPolat çiftinin davasında yeni gelişme! Sıla Doğu ve Can Doğu'nun tahliyesine karar verildi
Yaprak Dökümü'ndeki rolüyle tanınıyordu!  Bir dizi oyuncusu tutuklandıYaprak Dökümü'ndeki rolüyle tanınıyordu! Bir dizi oyuncusu tutuklandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir