Fatih Terim'i çok kızdırdı, maç sonrası çıldırdı! “Evet, iyi oynamadık ama…” Futbol Dünya Kupası

Yunan ekiplerinden Panathinaikos'un teknik direktörü Fatih Terim, 3-0 mağlup oldukları AEK karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

HAKEM'E ÇOK SERT SÖZLER

Maçın hakemini eleştiren Terim, şunları söyledi: “Bugün iyi oynamadık. Rakibimizi tebrik ederek başlamak istiyorum. İyi oynadılar ve kazanmayı hak ettiler. Erken gol yedik ve dengemiz bozuldu. Varsa o da var.” Bir sorun var, Kotsiras'ın penaltısının yeri tartışılabilir. Eğer o penaltı verilmiş olsaydı, hakemler bu sahaya geldiğinde bize biraz garip davranabilirdi.

“İYİ OYNAMADIK”

14c4c118d3eb465ca085c92621b4f81f

Elbette bu AEK'in maçı hak etmediği anlamına gelmiyor. Bizden daha iyi oynadılar. Tekrar ediyorum, penaltıdan 1-1 olsaydı belki farklı şeyler söyleyebilirdik. Rakiplerin işini kolaylaştırdık, onlara yeterince alan verdik, merkezde yeterince top kaybettik. Maç sırasında sonucu değiştirebileceğimizi düşünmüyordum. İyi oynayamadık dedi.

“HAKEM GETİRMEK İÇİN PARA VERMENİZE GEREK YOK”

t25_fatih-termen-mac-sonu-h-485

Yabancı hakeme değinen Terim, şunları söyledi: “Şimdi siz bize soruyorsunuz, biz de maçı konuşuyoruz. Bir gazeteci olarak iyi oynayıp oynamadığımızı bize söyleme hakkınız var. Etkilenmeyen veya etkilenmeyen tek kişi.” Hakem umursamıyor. Evet penaltıda kaybetmedik ama VAR da bir şey söylemedi. Sonra gelip bize sarı kart verdi. Gol atmazsa yine kaybedebiliriz. Eğer bu kadar bariz bir penaltı vermiyorsa para harcamaya, Fransa'dan hakem getirmeye gerek yok. dedi.

“BÜYÜK BİR AVANTAJI KAYBETTİK”

66278a1b7620a7bf880277dc

Sonunda şampiyonluktan vazgeçmeyeceklerini söyleyen Terim, şöyle konuştu: “Son düdüğe kadar vazgeçmeye niyetimiz yok. Şansımız olursa sonuna kadar devam ederiz. Bugün mağlup olduk ama hiçbir şey mümkün değil.” Kağıt üzerinde büyük bir avantajı kaybettik. Onu sonuna kadar takip edeceğiz” dedi.

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Mehmet Ali Yılmaz'ın ailesi ölüm nedenini açıkladıMehmet Ali Yılmaz'ın ailesi ölüm nedenini açıkladı
Trabzonspor kupada liderliği ele geçirdi!Trabzonspor kupada liderliği ele geçirdi!
Samet Akaydın'dan büyük hata!  Terim'in şampiyonluğu elinden almış olabilirSamet Akaydın'dan büyük hata! Terim'in şampiyonluğu elinden almış olabilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir