Eser Yenenler de katıldı: Berfu Yenenler ve Seda Bakan'ın 'bebek partisi' tartışması büyüyor – Son Dakika Dergi Haberleri

Ünlü oyuncu Seda Bakan bu hafta Berfu Yenenler'in kendi adını taşıyan YouTube kanalına katıldı. Çiftin 'bebek partisi' tartışması kamuoyunda gündem oldu.

Seda Bakan bunun kültürümüze uymadığını ve ayıp bulduğunu söylerken, Berfu Yenenler baby shower geleneğini makul bulduğunu ve kendisiyle aynı durumda olsaydı yaptırmayı düşüneceğini söyledi.

Ancak Berfu Yenenler'in bu açıklaması sosyal medyada yoğun eleştiri aldı. Bu eleştirilere yanıt veren Yenenler, eşiyle birlikte yayınladığı videoda şunları söyledi: “Linç edilmek için ne yaptım? Boş hediyeler almak yerine ihtiyacınız olan bir şeyi almalarını söyledim.” dedi.

ESER YENENLER'DEN EŞİNE DESTEK

Eser Yenens eşine destek oldu “Tebrikler sizi, harika gidiyorsunuz. Programınız harika, konuklar harika, konular ilginç. Keşke bebek partisi yapsanız, bu kıza destek olamayanlar da olurdu. İhtiyacınız olan şeyleri satın alın, bebek partisine katılamaz, asıl sorun bu.” dedi.

Son olarak Eser Yenenler'inki “Ben sizin linçlerinizle yüzleşemem, benim kendi linçlerim var” Konuşmasını şu sözlerle bitirdiği görüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir