Celil Nalçakan'ı çıldırtan 'ölüm' haberi! “Allah ıslah etsin”

Yer aldığı birçok proje ve söylediği şarkılarla her zaman derginin gündeminde olan oyuncu Celil Nalçakan, kendisiyle ilgili çıkan haberler üzerine sosyal medyada isyan etti.

Sosyal medyada paylaşılan bir paylaşımda: “Merhaba arkadaşlar, ünlü Türk oyuncu Celil Nalçakan dün gece geçirdiği kalp krizi sonucu hastanede hayatını kaybetmiştir. Cenazesi sabah 10'da Ankara'da defnedilecektir.” Şu şekilde yapılan açıklamalar büyük tepki topladı.

“Allah ıslah etsin”

Celil Nalçakan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, hakkında çıkan asılsız haberlere tepki gösterdi. Ünlü oyuncu paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Allah ıslah etsin! 2 etkileşim almak için yapılacak namussuz bir şey yok! Lütfen bu şarlatanlara inanmayın! Bu ve buna benzer hesaplar hakkında derhal yasal işlem başlatılacağını belirtmek isterim.”

Nalçakan, bu tür yalan haber yayan hesaplar hakkında yasal işlem başlatılacağını söyledi. Ünlü oyuncu, takipçilerini ve hayranlarını bu tür haberlere güvenmemeleri konusunda uyardı.

“KARDEŞİMİN BİR DAMLASI GÖZYAŞI İÇİN DÜNYAYI YAKARIM”

Nalçakan da son paylaşımında şunları söyledi:

“Az önce kız kardeşim aradı, çok ağlıyor. Kız kardeşimin bir damla gözyaşı için dünyayı yakardım. Onu aradılar, başsağlığı dilediler. Ya da şöyle düşünün: annem 76 yaşında, arkadaşım. Onu aradı ve 'Oğlunuz hayatını kaybetti, başsağlığı dilerim' dedi. O kadın “Allah göstermesin bu haberle başına bir şey geldi. Ne yapmalıyım? Lütfen söyleyin bunun bir çözümü var mı? O kadar da kötü değil. “

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
    Külotlu çorap cinayetinde flaş gelişme!  Mahkeme kararını verdi Külotlu çorap cinayetinde flaş gelişme! Mahkeme kararını verdi
4 kez linç etti, yayınlamadı... Ağlayarak gitti.4 kez linç etti, yayınlamadı… Ağlayarak gitti.
Yeşilçam'ın asıl ismi hastaneye kaldırıldıYeşilçam'ın asıl ismi hastaneye kaldırıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir