Burak Deniz'in yeni dizideki partneri sosyal medyada gündem oldu! Aralarında 15 yaş fark var…

Ünlü oyuncu Burak Deniz'in yeni sezonda başrol oynayacağı proje geçtiğimiz şubat ayında duyurulmuştu. ATV'de ekrana gelecek Şehrazat dizisinde Komiser Mahir karakterini canlandıracak Burak Deniz için partner arayışları başladı.

ORTAKLIĞI BURCU YAZGI COŞKUN'DA OLDU!

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Dizide göçebe kız Canfeza'yı canlandıracak ve Müfettiş Mahir'e imkansız bir aşkla aşık olacak oyuncu Su Burcu Yazgı Coşkun'dur. Ancak güzel oyuncunun Burak Deniz'den 15 yaş küçük olması sosyal medyada tepkilere yol açtı.

İşte sosyal medyada ortaya çıkan yorumlar:

“33 yaşındaki bir adamı 18 yaşındaki bir kızla birlikte yaptığınızda hiç utanmadınız mı?”, “Bu kız her zaman 18 yaşına girmedi”, “Hayır, saçma sapan konuşuyorlar artık”, “Onlar” çok alakasız görünüyor”, “Çok kötü, çok kötü, bu kız yaşından daha genç görünüyor.” “18 yaşındaki bir oyuncu, 15 yaşındaki bir erkekle birliktelik yaşamamalı.” Yaş büyüdükçe cast direktörünün mutlaka kovulması veya meslek değiştirmesi gerekiyor. Nedense genç kızları yaşlılarla gönderdikleri her dizide artık ahlak kalmadı.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Pantolon indirme olayı sıradan bir olaydı!  Kazanın detaylarını ilk kez anlattıPantolon indirme olayı sıradan bir olaydı! Kazanın detaylarını ilk kez anlattı
Gerçek hayattaki görünüşü muhteşemdi!  Pozları sosyal medyayı şok ettiGerçek hayattaki görünüşü muhteşemdi! Pozları sosyal medyayı şok etti
Başörtüsü taktı, adını değiştirdi!  Onu görenler tanıyamadıBaşörtüsü taktı, adını değiştirdi! Onu görenler tanıyamadı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir