Yüzlerce kadının etek altı görüntülerini çeken Walt Disney çalışanı yargılanıyor

0

Eski bir Walt Disney World çalışanı, bir kadın müşterinin etek altı videosunu gizlice çekmekten ve son altı yılda 500’den fazla müşteriyle aynı eylemi tekrarlamaktan yargılanıyor.

26 yaşındaki Jorge Diaz Vega, gözaltına alınmadan önce Florida, Disney World’deki Star Wars hediyelik eşya dükkanında çalışıyordu.

Vega’ya yönelik video röntgencilik suçlaması, Amerika Birleşik Devletleri’nde beş yıla kadar hapis cezasıyla karşı karşıya.

Mahkeme belgelerine göre, Vega bir görgü tanığı tarafından 18 yaşındaki bir kadının eteğinin altını çekerken görüldü. Kadın daha sonra güvenlik görevlilerine Vega’nın eylemlerinden haberi olmadığını söyledi.

Kayıtlara göre Vega, sorgulama sırasında telefonunda birkaç video örneği göstererek onları “eğlenmek için” filme aldığını itiraf etti.

AP’ye göre Disney World, 31 Mart’ta tutuklanan ve 2 bin 500 dolar kefaletle serbest bırakılan Vega’nın şirketten kovulduğunu duyurdu.

Yetkililer, Vega’nın çektiği diğer videolarda kadınların kimliğinin tespit edilip edilmediğine veya bu konuda bir çalışma yapılıp yapılmadığına dair bilgi vermedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

seo paket