Neslim Güngen, Maslak Açılışıyla Yeniden Coşkuya Yol Açtı

0

 

Ünlü iş kadını Neslim Güngen, Maslak 1453 şubesinin açılış konseriyle Maslak halkı arasında büyük bir ilgi uyandırdı.

 

Güzellik sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Neslim Güngen, 120 şubesiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Maslak 1453 şubesinin açılışı için sevenleriyle bir araya gelen Güngen, verdiği konserle büyük bir coşku yarattı. Açılış sırasında çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan ünlü iş kadını, enerjisiyle dikkatleri üzerine çekti.

 

Unutulmaz Anlar Yaşandı

Güngen, açılış için ince askılı siyah bir elbise tercih etti ve sevilen şarkılarıyla hayranlarını coştururken davul çalmayı da ihmal etmedi. Ünlü iş insanı ve şarkıcı, Maslak’ta unutulmaz anlar yaşattı ve hayranlarıyla tek tek fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

 

Maslak Coşkuyla Sallandı

Ünlü iş kadını Neslim Güngen, Maslak 1453 şubesinin açılış konseri sırasında objektiflere yansıyan görüntülerini Instagram hesabından paylaştı. Güngen’in Instagram’da paylaştığı açılış fotoğrafları kısa sürede büyük ilgi gördü.

 

“Maslak’ın Yükselen Yıldızı Olduk”

Neslim Güngen ile iş ortağı olan Maslak 1453 şube sahibi Mustafa Eray İnan, açıklamalarında şunları dile getirdi: “Maslak’taki açılışımız büyük bir ilgiyle karşılandı ve bundan dolayı çok memnunuz. Neslim Güngen için Kanada’dan Türkiye’ye yatırım yapma kararıyla geldim. Güzellik sektörü için en doğru kararı verdiğimi düşünüyorum. Her şey harika olacak.”

 

Basının da davetli olduğu açılış organizasyonunda, Neslim Güngen ve Maslak 1453 şube sahibi Eray İnan arasında gerçekleştirilen röportajın detayları ise şöyle:

 

Neden Neslim Güngen’i tercih ettiniz?

 

“Çünkü güzellik sektöründe dev bir isim olması nedeniyle. 23 yıldan uzun bir tecrübesi olduğu için. Bu sektörün önde gelen isimlerinden biri olduğu için Neslim Güngen’i tercih ettik.”

 

Türkiye’ye gelmeden önce Neslim Güngen’i tanıyor muydunuz?

 

“Evet, Kanada’da da Neslim Güngen’i takip ediyorduk. Araştırmalar yaparak ve sektörü inceleyerek Neslim hanımın en iyisi olduğuna karar verdik.”

 

Bu, Türkiye’deki ilk yatırımınız mı?

 

“Evet, ancak Neslim Güngen ile daha fazla şube açmayı düşünüyoruz.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

seo paket