Neslim Güngen, Acıbadem’deki Açılışta Coşkulu Anlar Yaşandı!

0

 

Türkiye’nin önde gelen güzellik merkezi zincirlerinden biri olan Neslim Güngen, 14 Haziran’da Acıbadem’e gelerek 127. şubesinin açılışını gerçekleştirdi. Sevenleri tarafından yalnız bırakılmayan Neslim Güngen, olağanüstü bir etkinlikle destekçilerine unutulmaz bir deneyim sundu. Şimdi detaylara göz atalım…

 

Neslim Güngen, Acıbadem’de Büyük İlgiyle Karşılandı!

 

Kadıköy’ün gözde semti Acıbadem’de yer alan yeni şubesi Neslim Güngen Acıbadem’in açılışı için Neslim Güngen, dün bölgeye gelerek hayranlarının karşısına çıktı. Acıbademliler, büyük bir coşkuyla Neslim Güngen’i karşıladı. Ünlü iş kadını, sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşırken, sevilen şarkılarıyla da destekçilerine unutulmaz bir mini konser sundu.

Neslim Güngen Acıbadem Açılışında Büyük İlgi Gördü!

 

Neslim Güngen Acıbadem açılışında yüzlerce kadın, büyük bir heyecanla yer aldı. Bando ekibi ve sevilen şarkılar eşliğinde, eğlenceli dakikalar geçirildi. Ünlü iş kadını, açılış için markasının kurumsal rengi olan fuşya bir elbise tercih ederek zarafetini konuşturdu.

 

Ayla İmamoğlu: “Büyük Bir Ailenin Parçası Olmaktan Mutluluk Duyuyoruz”

 

Açılışta eşiyle birlikte Neslim Güngen’i ve sevenlerini ağırlayan Neslim Güngen Acıbadem şube sahibi Ayla İmamoğlu, “Neslim Güngen’i tercih etmemizin sebebi, güzellik sektöründe lider olmalarıdır. Acıbadem halkına en iyi hizmeti sunmak adına titizlikle çalışıyoruz ve yerli üretim cihazlarımızı kullanıyoruz. Zaten doğal güzellikleriyle dikkat çeken Acıbadem’li kadınları daha da güzelleştirmek ve en üst düzeyde hizmet sunmak için buradayız” şeklinde açıklamalarda bulundu.

 

Neslim Güngen: “Hedefimiz 2000 Şube!”

 

Ünlü iş kadını, açılış için markasının kurumsal rengi olan fuşya bir elbise seçti. Neslim Güngen, şube açılışlarının devam edeceğini belirterek, “Asıl hedefimiz, 2000 şubeye sahip küresel bir marka olmak. Ailemiz her geçen gün büyüyor” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

seo paket casibom