Kayıp Alman iş adamının cesedi dondurucuda bulundu

0

Polis, işadamının banka hesabından büyük miktarda para çekildiğini ve bunun cinayetle bağlantılı olduğundan şüphelenildiğini söyledi.

Tayland’da, kayıp Alman iş adamı Hans-Peter Mack’in parçalanmış cesedi ülkenin güneyindeki bir evin dondurucusunda bulundu.

Nong Prue Kasabası Polis Şefi Tawee Kudthalaeng, 62 yaşındaki Mack’in cesedinin bulunduğunu söyledi. Alman iş adamı bir haftadır kayıptı.

Polis Çarşamba günü, işadamının öldürülmesiyle ilgili olarak iki Alman uyruklu kişinin tutuklandığını duyurdu.

Khaosod gazetesinin polis şefi Tawee Kudthalaeng’den alıntı yaptığı habere göre, 52 yaşındaki Alman asıllı bir zanlı Salı akşamı Bangkok’ta yakalanırken, 47 yaşındaki diğer zanlı polise teslim oldu.

Associated Press’in ulaştığı Emniyet Müdürü Tawee, tutuklamaları doğruladı ve zanlıların cinayetle suçlandığını söyledi. Polis kaynakları, olayla ilgili olarak üçüncü bir kişinin arandığını bildirdi.

62 yaşındaki emlakçı Hans-Peter Mack’in cesedi Pazartesi akşamı yabancılar arasında popüler olan Nong Prue’deki bir evde bulundu.

Polis, Mack’in banka hesabından büyük miktarda para çekildiğini ve bunun cinayetle bağlantılı olduğundan şüphelenildiğini söyledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

seo paket