Dubai’nin eski sanayi bölgesi, bugünün önde gelen sanat merkezi oldu

0

Bir zamanlar sadece bir sanayi bölgesi olan El Koz, şimdi Dubai’nin sanat merkezi. Birinci sınıf sanat, alan depo duvarlarının arkasına gizlenmiştir. Sanatın olduğu yerde hayat vardır ve burada hayat oldukça hareketlidir.

Bir zamanlar sadece bir sanayi bölgesi olan El Koz, şimdi Dubai’nin sanat merkezi.

Birinci sınıf sanat, alan depo duvarlarının arkasına gizlenmiştir. Sanatın olduğu yerde hayat vardır ve burada hayat oldukça hareketlidir.

El Koz’da her aktivite heyecan verici bir sürprizle geliyor. Özel bir motosiklet mağazası olarak da kullanılabilen Café Rider kafesinden, bir kafe olarak da kullanılabilen Mirzam Çikolata Fabrikası’na kadar pek çok işletme, mahallenin sanat merkezi olan Alserkal Caddesi’ne hizmet vermektedir. İlham veren atölye çalışmaları ile siz de gizli kalmış yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. oo la lab’da kendi kokularınızı nasıl oluşturacağınızı öğrenebilirsiniz. Ya da sokağın hemen karşısındaki reçel kavanozunda sanat dersi alabilirsiniz.

Alışveriş yapmayı tercih ederseniz, perakende satış seçenekleri bağımsız butiklerden müze benzeri teşhir salonlarına kadar uzanmaktadır. Olağanüstü Nostalji Klasik Otomobiller sergisi de bunlardan biri.

Mercedes-Benz 190 SL Roadstrer, güncel koleksiyonun bir parçasıdır. Koleksiyon ayrıca Rolls Royce ve Ferrari’den zamanın en iyi arabalarını da içeriyor.

Ve tabii ki, eğer bir sanat pazarındaysanız, doğru yere geldiniz. Duvarlardaki hemen hemen her şey satılıktır. Böylece mükemmel hediyelik eşyayı burada bulabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

seo paket casibom