DHI Saç Ekim Yöntemi Nedir?

0

Saç Ekimi işlemlerinde en çok karşımıza çıkan ve en çok tercih edilen yöntemlerden birisi de DHİ yöntemi olarak bilinmektedir. DHİ yöntemi ile yapılan saç ekimleri çok daha başarılı olabilmektedir. Bu saç ekim yöntemi ile ilgili bilgi vermek gerekirse; medikal kalem ile saç köklerinin toplanması ve ardından herhangi bir kesik atılmadan ekilmesi süreçlerini kapsamaktadır. Bu yöntem yapılırken; hem saç köklerinin toplanması hem de bu köklerin ekilmesi aynı süreç içerisinde gerçekleşmektedir. Bu yöntem ile yapılan saç ekim işlemleri, doğrudan olarak uygulanmaktadır. Bu aşamalarda da ekim yönteminin en ayırt edici özelliği olarak bilinmektedir. Bu yöntem ile saç ekimi haricinde sakal, kaş ve bıyık ekimleri de yapılabilmektedir. DHİ Saç Ekim Yöntemlerinde en avantajlı konular arasında ise;

  • En son karşımıza çıkan ve dünya üzerinde yapılmakta olan en genç ekim yöntemi olarak bilinmektedir.
  • Yukarıda bahsetmekte olduğumuz bu ekim yöntemi genel olarak alanında uzman hekimler tarafından uygulanmakta ve bu ekim yöntemi özel bir kalem ile başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.
  • Saç Ekim Fiyatları 2023 yılına göre çok daha avantajlı bir şekilde ortaya çıkabilmektedir.
  • Kullanılan medikal kalem hem kök alımında hem de kök ekiminde tercih edilmektedir.
  • Saç ekimi sırasında diğer yöntemlerde olduğu gibi hiçbir şekilde hastalara ve herhangi bir bölgeye kesik atılması tercih edilmemektedir.
  • Sadece saç ekim işlemlerinde değil; bu saç ekim yöntemi olan DHİ Saç ekim yöntemleri ile bıyık, kaş ve sakal ekiminde de başarılı bir şekilde sağlanabilmektedir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

seo paket casibom